Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Antek to piękny kotek..

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy nowego domu dla pięknego i zdrowego Antka. To kot, który cierpliwie czeka na poprawę swojego losu. Ma wciąż nadzieję, że człowiek się do niego uśmiechnie i poda swoją dłoń...Jaka jest jego historia?

Antek to młody kociak ( ok. 1,5 roku), który trafił w niewłaściwe ręce. Został odebrany interwencyjnie od swojego "opiekuna", który jedynie co mu zafundował, to złe traktowanie i dziesiątki pcheł na futrze...Na szczęście Antek dość szybko się "pozbierał" i odnalazł w nowej sytuacji. Ma teraz spokojne, ciepłe i bezpieczne schronienie, pełną miseczkę i AS-owe wolontariuszki - "kocie ciocie", które zawsze znajdą trochę czasu na pieszczoty i zabawy, by Antek poczuł się wreszcie kochany.

Antek jest bardzo sympatycznym kotem, który ma same zalety. Ponadto jest przepiękny, o czym mogą się Państwo przekonać oglądając zdjęcia. Odznacza się wyjątkowym spokojem i ciepłem, które bije z jego oczu. Na pewno odwdzięczy się swoją ogromną, kocią miłością nowemu właścicielowi. Cierpliwie czeka na kogoś, kto odmieni jego los. Ma nadzieję, że ludzka ręka potrafi go nakarmić i przytulić.

Kocurek jest już gotowy do adopcji - jest zdrowy, wykastrowany i zaszczepiony. Ładnie korzysta z kuwetki. Jest miłym, towarzyskim kociakiem, któremu do pełni szczęścia brakuje jedynie własnej, kochającej rodzinki.


Antka można poznać osobiście w "Kocim Kąciku" Stowarzyszenia AS w Ustroniu. Kontakt: Alicja 606 911 687, 515 801 605. Kto chce przygarnąć Antka?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-05-09 16:13:04
megan: Nie kupuj - ADOPTUJ !!! Daj dom...
2021-05-09 19:57:41
hycel: Antek, to imię wzbudza we mnie agresję, może dlatego, że pamiętam wybuchowego Antka .
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: