Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Angielski jest easy

Po raz kolejny mieszkańcy gminy Dębowiec będą mogli skorzystać z darmowych kursów języka angielskiego. Na konkurs ogłoszony przez Marszałka Województwa Śląskiego wpłynęło ok. 850 wniosków, z czego tylko ponad 200 otrzymało dofinansowanie. W tym wąskim gronie znalazły się aż dwa projekty z naszej gminy.


Od stycznia 2013 roku Gmina Dębowiec realizuje projekt „Angielski jest easy” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Kursy potrwają od lutego do końca kwietnia i przeznaczone będą dla dorosłych mieszkańców Gminy Dębowiec. Do projektu zakwalifikowanych zostanie 30 osób, które zostaną przypisane do 3 grup, w zależności od stopnia zaawansowania. Po ukończeniu zajęć uczestnicy będą mieli możliwość bezpłatnego uzyskania certyfikatu TOEIC (Test of English for International Communication).


Zapisy przyjmowane będą drogą elektroniczną ue@debowiec.cieszyn.pl,  telefonicznie (33 853 38 81) oraz osobiście w Urzędzie Gminy lub u sołtysów. Rekrutacja trwa do 25 stycznia.


Szczegółowe informacje zostaną przedstawione na spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 17 stycznia (tj. czwartek) o godz. 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łączce. Informacji o projekcie udziela także pracownik Urzędu Gminy - Błażej Żebrok, pod numerem telefonu 33 853 38 81 wew. 18.
 Zapraszamy na spotkanie informacyjne oraz do udziału w projekcie.Projekt  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 


 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: