Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Andrzej Husarek nie żyje

Pokolenia siatkarzy i siatkarek wspominają zmarłego Andrzeja Husarka. Ikona siatkówki na Śląsku Cieszyńskim, wieloletni prezes i trener Volleyball Club Victoria Mosir Cieszyn. Zmarł 22 listopada 2021roku.

Nauczyciel, oddany trener, serdeczny przyjaciel. Informację o jego śmierci podała Śląska Siatkówka. - Zmarł Andrzej Husarek - wspaniały Pedagog, doskonały Trener, ale przede wszystkim serdeczny Kolega i Przyjaciel. Wychowawca wielu pokoleń siatkarek i siatkarzy. Ikona siatkówki na Śląsku Cieszyńskim. W siatkarskiej rodzinie brakować będzie nie tylko Jego wiedzy, ale i dobroci, życzliwego podejścia do wszystkich z którymi współpracował. Rodzinie i najbliższym w imieniu całego środowiska Śląskiej Siatkówki składamy wyrazy głębokiego współczucia. Termin pogrzebu zostanie ustalony wkrótce. Poinformujemy o nim gdy tylko otrzymamy taką informację – czytamy na ich stronie.

Śp. Andrzej Husarek przez wiele lat trenował siatkarki VC Viktoria Cieszyn i był równocześnie prezesem tego klubu. Pod jego okiem klub zdobył takie osiągnięcia jak w ostatnim sezonie 10. miejsce - 1 Ligi Śląska Kobiet (seniorki) i 13. miejsce - Śląskiej Ligi Juniorek. Ponadto drużyna wielokrotnie reprezentowała nas region na Mistrzostwach Polski i Regionu.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: