Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

AMP w Futsalu Kobiet

Piłka nożna w Polsce jest sportem numer 1. Jej halowa odmiana dopiero raczkuje w naszym kraju, a w wydaniu kobiet oficjalne rozgrywki rozpoczęły się dopiero w sezonie 2007/2008. Futsal charakteryzuje się dynamiczną i efektowną grą, dlatego przyciąga coraz więcej kibiców i staję się coraz bardziej popularną dyscypliną.

Akademickie Mistrzostwa Polski są wyjątkowym turniejem, dzięki unikatowej akademickiej atmosferze, którą tworzą studenci z całej Polski. Przez kilka dni można obserwować rozrywki na wysokim poziomie oraz świetną zabawę młodych ludzi kochających sport.

18 stycznia na Hali Sportowej Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie oraz na Hali „Bowling&Squash” rozpoczną się Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu Kobiet. KU AZS UŚ Cieszyn wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Cieszynie zorganizuje półfinał B w którym wezmą udział akademickie drużyny z całej południowej Polski – 8 województw, co daje około 20 drużyn z czołówką zawodniczek ekstraklasy i kadry Polski.

Zmagania w Cieszynie potrwają 3 dni. W niedzielę wyłonione zostaną drużyny, które uzyskają awans do finału ogólnopolskiego i w późniejszym czasie do Akademickich Mistrzostw Europy. Oprócz zmagań na boisku będzie czas na relaks, zabawę na wieczornym after party w Klubie Studenckim Panopticum.

AMP w Futsalu Kobiet – półfinał B (południe)
17-20.01.2013


Zarząd Klubu Uczelnianego AZS UŚ Cieszyn zaprasza!

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach odbywających się w Cieszynie zapisz się na newsletter na www.cieszyn.pl

UM Cieszyn

 

 

źródło: UM Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: