Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ambra jest ofiarą...

1,5 roczna Ambra poleca się do adopcji, to mała sunia ważąca 5 kilogramów. Została oddana do schroniska przez swojego poprzedniego właściciela. Oddano ją jak niepotrzebną zabawkę. Okazało się, że Ambra boi się obcych ludzi, nie wie, czego się po nich spodziewać, dlatego też nie nadaje się do domu z małym dzieckiem.

Ambra musi się na pewno jeszcze dużo nauczyć, póki co potrafi zachować czystość i tego jest nauczona, z resztą rzeczy niestety już nie jest tak łatwo. To typowy psiak, który jako szczeniak biegał i robił to, co chciał. Przede wszystkim trzeba oduczyć Ambrę skakania i zostawania samej w domu, ponieważ nie jest z tego powodu zadowolona. Trzeba również popracować w zakresie zaczepiania innych psów. Lubi być jedynaczką, dlatego nie przepada za dzieleniem się posiłkiem z innymi czworonogami, chce być najważniejsza.

Potrzebuje dużo konsekwencji, atencji, miłości i zrozumienia. Chce się zachowywać lepiej, tylko nikt nie ma czasu na pokazanie dobrych praktyk. Jest młodziutka i mądra, więc wszystko szybko rozumie i stara się wprowadzić w życie. Ładnie chodzi na smyczy, kocha zabawy i jest pogodną sunią. Mała jest wysterylizowana, posiada komplet szczepień, jest też odrobaczona. Obowiązuje wizyta przed adopcją i umowa adopcyjna.

Czy jest ktoś zainteresowany? Kto ma czas dla Ambry?

Prosimy o kontakt - Ola - 666 702 662

(JP)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-05-20 18:02:17
hycel: Jeżeli potrzebuje aż tak wiele (konsekwencji, atencji, miłości i zrozumienia) to najlepiej będzie jak się nią na NFZ psychiatra zajmie.
2019-05-20 18:37:54
utopiec: Chyba ten psychiatra bardziej tobie potrzebny.
2019-05-20 19:05:56
hycel: Ja nie mam żadnych dolegliwości ani zapotrzebowań typu psychiatrycznego, raczej z obserwacji stwierdzam, że co drugi psiarz jest yebnięty i potrzebuje miękkich ścian izolatki.
2019-05-21 09:51:23
utopiec: Nie rozśmieszaj mnie. Naprawdę nie czujesz potrzeby psychiatry? No to musiało cię nieźle porazić. Może ktoś z rodziny wyjechał? Bo jak widzę to nie masz wszystkich w domu.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: