Amator cudzych felg...

Amator cudzej własności, szczególnie kół samochodowych, felg, akumulatorów, został zatrzymany przez policjantów z Jasienicy.

Jak informuje oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, nadkom. Elwira Jurasz, wczoraj (tj. 1.08) - Wczoraj około godziny 10.00 na ulicy Cieszyńskiej kryminalni z Komisariatu w Policji w Jasienicy zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie stalową felgę. Jak się okazało przedmiot ten był kradziony, a sprawca szedł z nim do skupu złomu. W wyniku dalszych czynności ustalono, że zatrzymany mieszkaniec powiatu bielskiego ma na koncie więcej podobnych kradzieży. Policjanci ujawnili akumulatory i koła samochodowe, które sprawca ukrył. 51-latek kradł koła, rozcinał opony, aby wyjąć felgi, a następnie sprzedawał je.

Mężczyźnie wczoraj postawiono zarzut kradzieży, za które to przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów.

red.

źródło: OX.PL/KMP Bielsko-Biała
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-08-03 16:27:41
bronek91: Szkodnik! Pierwsza klasa. Na zdjęciach widać, iż w kolekcji nie miał jeszcze gongu... Z pewnością tym razem swoje zbiory poszerzy o więzienne kraty;)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją