Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Aleksandra Trybuś - Cieślar - liczę na 4 mandaty

PiS rządzi samodzielnie, Platforma Obywatelska w opozycji. Jak ocenia sondażowe wyniki wyborów posłanka PO Aleksandra Trybuś - Cieślar?

Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się tak dużej przewagi Prawa i Sprawiedliwości nad Platformą, wciąż mam nadzieję, że w naszym regionie, w naszym okręgu wyborczym te proporcje będą inne. Nie zmienia to faktu, że wynik jest, jaki jest. Tutaj wielkich różnic nie będzie. Po prostu osiem lat władzy spowodowało, że władza się 'zużyła' i mamy taki a nie inny wynik. - mówi w rozmowie z Portalem OX.pl poseł Aleksandra Trybuś – Cieślar.

Życzę Prawu i Sprawiedliwości, żeby również wytrzymało przez osiem lat. W dużo łatwiejszej sytuacji, bo z tego co widzimy, mają samodzielną większość. - dodaje posłanka.

Słaby wynik Platformy Obywatelskiej to nie efekt źle prowadzonej kampanii – zauważa Trybuś – Cieślar. Jeżeli przy kampanii prezydenckiej można było mieć wiele do zarzucenia, to w kampanii parlamentarnej wszystkie elementy i dobra energia była zachowana. Ludzie, być może uwierzyli w obietnice i mam nadzieje, że PiS będzie mogło je spełnić. - mówi.

W ocenie posłanki, w Okręgu Wyborczym nr 27, PO zdobędzie 3 mandaty. Aczkolwiek ciągle mam nadzieję na czwarty mandat poselski. To w sytuacji, kiedy w sejmie nie będzie lewicy. Czekamy na spływające wyniki z naszych komisji. Śląsk Cieszyński był bastionem Platformy, tutaj te proporcje trochę będą inne, wciąż mam nadzieję na czwarty mandat. - komentuje Aleksandra Trybuś – Cieślar.

Zobacz też:
Pięta – Nie możemy zawieść

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-26 00:20:00
ZrodzonaWBurzy: Weź się babo i zacznij szukać uczciwej roboty
2015-10-26 00:32:56
alternatywy 5: \" żeby również wytrzymało przez osiem lat.\" Prawda wyszła niechcący. To PO to tam byliście, by jak najdłużej stołków bronić. Darmozjady!
2015-10-26 06:46:46
moonia: no i PO ptokach :)
2015-10-26 08:03:32
traf: Jeżeli ma się głównie wytrzymać<br />Do dodania ja nic nie mam ...<br />
2015-10-26 11:22:23
koszor: PO nie przegrała w wyniku słabej kampanii, ale w wyniku tragicznych rządów i totalnej pogardy dla Ojczyzny i Polaków.
2015-10-27 18:15:21
Kankee: A plakaty wyborcze jak wisiały tak wiszą,proszę posprzątać za sobą.
2015-10-29 18:07:03
Moher Obserwator: Wisła, Ustroń Cieszyn... to jeszcze bastion PO podobny do tego jaki jest w zakładach karnych.<br />No cóż, nie ma nigdzie napisane, że kolaboracja ze światem przestępczym chociażby w wyborach jest zakazana. <br />Być osobą rozumną , uczciwą, roztropną i głosować tak jak głosuje świat przestępczy? No można pomylić się raz, no dwa razy, bo pomyłka jest rzeczą ludzką, ale więcej to już przejaw hipokryzji, żeby nie powiedzieć głupoty! Od 10 lat głosować z przestępcami panie i panowie - elektoracie PO to chyba o was dobrze nie świadczy! Nie wiedzieliście, że świat przestępczy głosuje na PO? No to teraz już wiecie. <br />Szczerze, to mam to gdzieś, że tak głosujecie. Możecie dalej trzymać sztamę z tymi za kratkami i z tymi na wolności za trzy lata kolejne wybory. Tylko że w waszą uczciwość \&quot;uwierzą\&quot; tylko lemingi i ci za kratkami!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: