Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Albercik szuka domu

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego i zdrowego kotka. Co by powiedział, gdyby umiał mówić? Jaka jest jego historia?

 

"Jestem Albert, dla przyjaciół Albercik. Chyba nie muszę pisać, bo zdjęcia mówią same za siebie, że jestem przystojnym kotem z zabawną białą kropką na końcu ogonka. Mam pięć lat i dużo kultury osobistej. Jestem wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. Szukam domku takiego bez kotków, ale pieski mogą być. Czekam na Wasze telefony w domu tymczasowym ASA w Ustroniu."

Można dodać, że Albert na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją ogromną kocią miłością. Poza tym ma mnóstwo zalet i ani jednej wady. Potrafi zachować się w każdej sytuacji. Proszę spojrzeć na zdjęcia, na których pokazuje swój spokojny charakter i łagodne usposobienie. Komu się podoba?

Pod numerem telefonu 606911687 można skontaktować się ze Stowarzyszeniem AS, które udzieli informacji na jego temat oraz innych czworonogów, którymi opiekują się wolontariusze. Kto przygarnie Alberta? Kto może pomóc mu i podarować trochę czasu i miłości?

JP

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-29 09:01:09
megan: Domek bez kotków, czyli Pan Albert indywidualista... Nie KUPUJ-ADOPTUJ!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: