Alarm dla mieszkańców Cieszyna

To nie ćwiczenia. Pilna mobilizacja mieszkańców, czujących się młodo w każdym wieku. Na boisku MOSiR przy Alei Łyska w Cieszynie dojdzie do spotkania mieszkańców Cieszyna, którzy z własnych ciał ułożą na boisku wielki 170 metrowy rower. 3 sierpnia zostanie on na żywo nagrany przez helikopter transmitujący Tour De Pologne, do 56 krajów świata.

Czesław Lang, który jeszcze w kwietniu rozmawiał z przedstawicielami Urzędu Miasta i MOSiR’u wyraził swoje poparcie dla Freestyle City Festival’u, odbywającego się w Cieszynie w dniach 12-14 sierpnia. Pomysł z rowerem zrodził się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji a organizatorzy FCF i jego Wolontariatu bez wahania podjęli wyzwanie. Teraz jest szansa, że wspólną inicjatywę zobaczą miliony widzów. Rower ma symbolizować połączenie tradycyjnego kolarstwa z jego ekstremalną odmianą (downhill), którą będzie można zobaczyć na sierpniowej imprezie. 

Posłuchaj Wojciecha Małysza jednego z współorganizatorów hepeningu

POSŁUCHAJ

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w tym historycznym wydarzeniu proszeni są na próbę o godzinie 18:00 na Alei Łyska, w piątek 29 lipca. Wojciech Małysz, współorganizator  FCF 2011, koordynujący akcje wielkiego roweru, dostępny jest pod numerem telefonu 662 693 002. Zgłoszenia do akcji przyjmowane są również pod adresem email: info@open2be.pl

(red)
 

źródło: ox.pl/mat pras/Radio90
dodał: CR,JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją