Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ach, jakie one piękne

Pięknych kobiet nie brakuje. Szczególnie w wakacje, kiedy mogą odkryć swoje wdzięki, ku uciesze męskich oczu. Te najpiękniejsze wakacyjne dziewczyny stają w szranki w ustrońskim amfiteatrze już jutro (13 sierpnia) będą walczyć o tytuł tej najpiękniejszej, wakacyjnej kobiety.


Długie nogi, idealne wymiary i niebanalna uroda. To wszystko mają finalistki Międzynarodowych Wyborów Miss Wakacji. W sobotę spotkają się w ustrońskim amfiteatrze, aby walczyć o tytuł najpiękniejszej. W tym roku zobaczymy 12 finalistek z Francji, Niemiec, Czech, Tajwanu, Chin, Tajlandii, Włoch, Ukrainy, Bułgarii, Wietnamu i Polski.


Podczas finału Miss Wakacji panie będą prezentować się, jak przystało na wybory w różnorakich strojach, tak aby jak najpełniej pokazać swoje wdzięki.–  Pokazy rozpoczynają się od strojów narodowych, następnie kandydatki na Miss Wakacji pojawią się na scenie w strojach kąpielowych. Potem przyjdzie czas na suknie ślubne i pokaz na scenie z Andrzejem Rosiewiczem, który będzie jedną z gwiazd imprezy. Następnie kandydatki do tytułu Miss Wakacji pokażą się w strojach wieczorowych i w nich pozostaną do dekoracji – opowiada Henryk Frąckowiak, wieloletni organizator konkursu.


Podczas imprezy, prócz pięknych pań wystąpią też gwiazdy. Na deskach amfiteatru zobaczymy: Cezarego Pazurę, wspomnianego wcześniej Andrzeja Rosiewicza, Iwonę Węgrowską i wokalistkę Raisę. Imprezę poprowadzą Michał Kruk i Maria Urbańczyk. Poczatek już jutro (13 sierpnia 2011r. )o godz. 18.00 w amfitetrze w Ustroniu.


Podczas kiedy jury zgromadzone w ustrońskim amfiteatrze będzie wybierać miss wakacji Publiczność może wziąć udział w głosowaniu sms -owym, z którego dochód zostanie przekazany dla ofiar powodzi.


Jury które będzie zasiadać w amfiteatrze podzielone jest na pół. I kobiety i mężczyźni będą oceniać urodę finalistek Miss Wakacji. Jury będzie miało ciężki orzech do zgryzienia. – Ciężko powiedzieć co jest gwarancją sukcesu. Nie ma jednoznacznej recepty. Zwyciężczyni musi mieć to coś, czym urzeknie jury – dodaje Henryk Frąckowiak.


Bilety na niezwykły wieczór pełny piękności dostępne są w przedsprzedaży w cenie 25 zł w kantorze Maja i Trafice w Galerii Venus w Ustroniu, w Wiśle - studio Foto Brodacki, w Skoczowie- Trafika, w Cieszynie - Biuro Podróży Damptour. Można kupić bilety również przed impreza w kasie amfiteatru. Będą kosztowały 30 złotych.
Portal OX.PL objął imprezę patronatem prasowym.

Dorota Kochman

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: