Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ach co to był za bal

Czwartkowe popołudnie z pewnością pozostanie w pamięci przedszkolaków z Przedszkola nr 20 w Cieszynie na długo. Karnawałowy bal przebierańców zdarza się tylko raz w roku.

Karnawał to czas balów i zabaw. Wtedy bawią się nie tylko dorośli. Jest to również wspaniała okazja do zabaw dla dzieci, które z radością wcielają się w bajkowe postacie. Dlatego 10 lutego w Przedszkolu nr 20 pojawili się piraci, księżniczki, kowboje, żabki, czarodzieje ...

Bal był prawdziwą wyprawą do krainy baśni. Pracownicy przedszkola dołożyli wszelkich starań, by wystrój „sali balowej" wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny klimat tego miejsca. Tańcom, zabawie, opowiadaniom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca. Były konkursy i dużo zagadek. Dzieci z wdziękiem prezentowały przyniesione przez siebie bajkowe atrybuty, czarowały i tańczyły. Wszyscy wspaniale się bawili. W przerwie balu przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek.

Oj na długo te chwile pozostaną w pamięci dzieci. Już dzisiaj z niecierpliwością milusińscy z Przedszkola nr 20 czekają na następny bal karnawałowy.

 

bsk
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: