Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

A Twoje wakacje?

Wszystko co dobre szybko się kończy. Już jutro 3 września zadzwoni szkolny dzwonek, a wakacje przejdą do historii. Na platformie www.nasze-wakacje.ox.pl można podziwiać jak wyglądały wakacje naszych czytelników. Nie ma tam jeszcze Twojego zdjęcia? Koniecznie musisz to nadrobić.

 

Byłeś w ciekawym miejscu? Chcesz podzielić się śmieszną fotografią z wakacji, a może niezapomniany krajobraz? Na Twoje zdjęcia z wakacji czekamy. Album naszych Czytelników z dnia na dzień ma coraz więcej wakacyjnych fotografii. Czekamy też na te, które Ty zrobiłeś, albo te na których jesteś! – Specjalnie z myślą o naszych Czytelnikach przygotowaliśmy platformę www.nasze-wakacje.ox.pl. To właśnie tu analogicznie do serwisu nasze-dzieci.ox.pl możecie Państwo umieszczać swoje zdjęcia z wakacji – mówi Przemysław Lose, redaktor naczelny Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Zdjęcia z krótkim opisem miejsca, w którym zostały zrobione należy przesłać poprzez platformę www.nasze-wakacje.ox.pl . W ten sposób stworzona zostanie galeria wakacyjnych zdjęć mieszkańców naszego powiatu! Pokaż swoje zdjęcie z wakacji. Stwórz z nami wakacyjny album nasze-wakacje.ox.pl

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: