Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

83-latek nadal poszukiwany

Niestety, nadal nie odnalazł się 83-letni mieszkaniec Ustronia. Nadal jest poszukiwany przez cieszyńskich mundurowych. Mężczyzna ostatni raz był widziany 23 października 2017 roku.

83-letni Gustaw Duda jest mieszkańcem centrum Ustronia. Ostatni raz był widziany 23 października 2017 roku na ulicy Daszyńskiego w Ustroniu. Około godziny 19.30 wyszedł z domu aby wyrzucić śmieci i do tej chwili nie powrócił. Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie mężczyzny.

Oprócz  policjantów z Ustronia i Cieszyna, do zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań włączyli się mundurowi z bielskiego Oddziału Prewencji. - W akcji poszukiwawczej wzięli udział funkcjonariusze zawodowej i ochotniczej straży pożarnej. Sprawdzono rozległy teren wokół miejsca zdarzenia, pobliskie parki oraz osiedla mieszkaniowe. Przeczesano również tereny ciągnące się wzdłuż wałów rzeki Wisły, a strażacy sprawdzili koryto rzeki. O fakcie poszukiwań zaginionego policjanci powiadomili także czeskich stróżów prawa. Policjanci sprawdzili m.in wszystkie placówki zdrowia w naszym rejonie, nawiązali kontakt z najbliższymi oraz znajomymi zaginionego, przekazali informacje o poszukiwaniach do sąsiednich jednostek policji – informuje podkom. Rafał Domagała Mimo tych wszystkich działań mężczyzny nie udało się odnaleźć.

Rysopis:
Wzrost około 165cm, szczupłej budowy ciała, włosy siwe zaczesywane do tyłu.
W chwili zaginięcia ubrany w kurtkę ortalionową koloru granatowego, koszule flanelową w kratę koloru granatowo-czerwonego, spodnie materiałowe koloru jasnobrązowego oraz buty gumowe koloru czarnego.
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 33 85 16 200, 33 85 16 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 997

(red.)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: