Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

8 lat w Tybecie najlepszy w Antyradiu

Energetyzujący rock ze Śląska Cieszyńskiego na, falach rozgłośni Antyradio, rozbrzmiewa w całym kraju. Zespół 8 lat w Tybecie znalazł się na pierwszym miejscu muzycznej listy Turbo Top.

8 lat w Tybecie, to kapela rockowa ze Strumienia. Z publikowanych materiałów dotyczących zespołu, możemy dowiedzieć się, że „znakiem rozpoznawczym zespołu są surowe, rockowe brzmienia gitar i energiczne, klasyczne riffy oparte na pulsującej, mocno osadzonej w metrum sekcji rytmicznej. Centralnym punktem nadającym niepowtarzalny charakter muzyce 8lwt są jednak proste, ale niebanalne teksty z głębokim, obciążonym bagażem emocjonalnym przekazem. Zespół przedkłada treść ponad formę, stawia na naturalność i wiarygodność wykonując wyłącznie muzykę autorską.”.

Dziś w internecie i rozgłośniach radiowych możemy usłyszeć ich najnowszy utwór pt. „Po co tyle słów?”. Jego premiera miała miejsce 7 maja. Od tego momentu singiel, który wyprodukowali Leszek Bilolik w duecie z Marcinem Gajko (współtwórcą sukcesu wydawnictw takich artystów jak Artur Rojek, Mela Koteluk, czy Monika Brodka) zdobywa coraz większą popularność. Doceniają go dziennikarze muzyczni, krytycy, a także rodzime gwiazdy rocka np. Zbigniew Hołdys.

Kawałek „Po co tyle słów” zdobył uznanie dyrektora muzycznego Antyradia, Pana Marcina Bąkiewicza. Dzięki ogromnemu wsparciu z naszego regionu oraz fanów tego gatunku muzyki, grupa 8 lat w Tybecie zdobyła pierwsze miejsce w liście przebojów tej rozgłośni. Kompozycję usłyszymy  także w 30 innych mniejszych i większych stacjach radiowych w naszym kraju.

 

 

Mateusz Bielesz

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: