Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

719 wystawców w Ustroniu

Już jutro (3 lipca) w Ustroniu odbędzie się po raz trzydziesty siódmy wydarzenie, które na stale wpisało się do przedsięwzięć realizowanych na terenie Śląska Cieszyńskiego. Mowa oczywiście o Beskidzkiej Wystawie Psów Rasowych.

Do Ustronia zawitają wystawcy między innymi z Czech, Węgier, Rosji, Ukrainy, Niemiec. Nie zabraknie również uczestników z Polski. Łącznie w wystawie udział weźmie 719 wystawców, którzy pochwalą się tego dnia swoimi pupilami. Wśród około 160 ras zaprezentują się labradory, owczarki niemiecki, berneńskie psy pasterskie, yorkshire terriery, hihuahua, buldogi angielskie... Będą też przedstawiciele innych, mniej znanych, acz bardzo ciekawych i pięknych ras.

Mieszkańcy Ustronia oraz osoby przyjezdne będą miały okazję zobaczyć ponad 950 rasowych piękności. Wystawa odbędzie się na stadionie KS Kuźnia  Ustroń. Wystartuje wraz z godziną 10.00. Nieco później, bo około 14.00 organizatorzy przewidzieli kolejną atrakcję. Dzieci i młodzież w wieku 9 - 18 lat mogą wziąć  udziału w konkursie   "Młody Prezenter". 

 Finał  37. Beskidzkiej Wystawy Psów Rasowych wyłoni "Najpiękniejszego Psa Podbeskidzia”. - Z pewnością dołączę do grona oglądających – mówi Natalia Dobosz z Pogwizdowa, właścicielka 2-letniego Yorka – dla mnie to również idealna okazja, żeby dowiedzieć się nieco więcej o pielęgnacji psa, podpatrzeć uczesania, a potem wdrożyć to w życie mojej suni.

W trakcie wystawy będzie można kupić również kupić szczeniaki. Pamiętajmy jednak, że taka decyzja musi być dokładnie  przemyślana.

BsK
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: