Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

45-lecie działalności

Ludowy Klub Sportowy „Lutnia” w Zamarskach obchodzi w tym roku jubileusz 45-lecia działalności. Z tej okazji dla mieszkańców i sympatyków klubu organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

Jubileusz był okazją do uhonorowania zawodników i działaczy "Lutni" przez Śląski Związek Piłki Nożnej, Beskidzki Okręgowy Związek Piłki Nożnej oraz Radę Wojewódzką Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Katowicach.

W uroczystości wzięli udział między innymi przedstawiciele władz Gminy Hażlach, wójt Karol Folwarczny i przewodniczący Rady Gminy Karol Czempiel, którzy na ręce Przemysława Żebroka, prezesa "Lutni", przekazali pamiątkowy list gratulacyjny.

Rozegrany z tej okazji turniej piłki nożnej drużyn oldbojów z Pogórza, Pogwizdowa i Zamarsk, wyłonił zwycięzców, którymi okazali się gospodarze. Po oficjalnym otwarciu uroczystości przyszła pora na  mecz piłki nożnej o mistrzostwo klasy „B” .

Również niedziela obfitowała w atrakcje. Na Zamarskim Kopcu odbyła się druga już edycja wyścigów rowerów górskich MTB, czyli "Lutnia Bike Marathon", których organizację Gmina Hażlach sfinansowała ze środków profilaktyki antyalkoholowej. Ostatnią atrakcją dwudniowych obchodów jubileuszu  był rajd "off road" samochodów terenowych.

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: