Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

4 pożary i wypadek - jednocześnie

W Wiśle 10 jednostek straży pożarnej gasi pożar lasu. W Ogrodzonej pali się trawa pożar gasi 6 jednostek. Pali się też w Kończycach Małych - tu również trawa i w Cieszynie, gdzie doszło do pożaru mieszkania.

 

Strażacy mają pełne ręce roboty. W Wiśle przy ulicy Wyzwolenia 10 jednostek straży pożarnej gasi pożar lasu. Tam prawdopodobnie drzewa zapaliły się przez wypalanie trawy. Niebezpiecznie jest w Kończycach Małych tu też pali się trawa na miejscu jest 6 jednostek straży pożarnej. 

Pali się też w Ogrodzonej. Wysłano tam 6 jednostek straży pożarnej. Tu również winna wyjazdowi strażaków jest bezmyślność spowodowana wypalaniem traw. – Sytuacja w tym wypadku jest już opanowana – mówi dyżurny Powiatowego Centrum Ratownictwa.

Jednak to nie wszystko. Właśnie strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w mieszkaniu na ul. Poniatowskiego w Cieszynie. Służby już tam jadą...ZOBACZ WIĘCEJ NA TEMAT TEGO ZDARZENIA

W międzyczasie strażacy obsługiwali też wypadek z udziałem motocyklisty do którego doszło w Cieszynie.

 

AKTUALIZACJA Godz. 17.00

Strażakom udało się opanować sytuację. Poszczególne zastępy wracają do swoich jednostek. 

W Wiśle spłonęło 1,5 hektara lasu. Tam akcja już jest zakończona. Strażacy zużyli 20 tys. litrów wody. Pożar gasiło 10 jednostek straży pożarnej. 

Trwa dogaszanie w Ogrodzonej i Kończycach, gdzie paliła się trawa. Strażacy kończą tam swoje działania. 

Zakończyła się też akcja ratunkowa na ul. Poniatowskiego w Cieszynie. Płonęło tam dwupiętrowe mieszkanie. Jeden mężczyzna trafił do szpitala. ZOBACZ WIĘCEJ NA TEN TEMAT

Przejezdna już jest też ul. Moniuszki w Cieszynie, gdzie miał miejsce wypadek z udziałem motocyklisty. Motocyklista trafił do szpitala. 

 

KOD

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: