Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

35 tysięcy na walkę z chorobą

Aż 35 tysięcy złotych zebrano w Strumieniu dla chorej na nowotwór 9-letniej Nadii. Podczas koncertu, który w niedzielę 18 września zorganizowali koledzy z klasy dziewczynki – uczennicy podstawówki w Strumieniu, gorących serc nie zabrakło! Pieniądze pomogą jej w walce z chorobą.


Wynik badań lekarskich nieźle zamieszał w życiu Nadii. Już nic nie jest takie samo, a przed nią walka z nowotworem. Uśmiechnięta dziewięciolatka jednak może liczyć na pomoc wielu przyjaciół. Dowód na wsparcie z ich strony otrzymała w niedzielę. Podczas koncertu, który jej koledzy i koleżanki z klasy zorganizowali w strumieńskim parku, zbierano pieniądze na jej leczenie.


Wypełniony po brzegi, już od godz.15.00, strumieński park przyniósł morze wzruszeń i pozytywnej energii płynącej ze sceny, ale też i od publiczności. Ludzie całymi rodzinami gromadzili się pod namiotem i szybko lokalizowali położenie puszek, do których można było wrzucać pieniądze – te zabiegi pozwoliły zgromadzić kwotę 35081,40 zł ! – mówią organizatorzy niezwykłego koncertu.


Podczas kilkugodzinnego koncertu wystąpili koledzy Nadii z klasy 2c strumieńskiej podstawówki,  chór Canzonetta, przedszkolaki ze Strumienia, gitarzyści wraz z Dorotą Stryczek, zuchy, harcerze, kwartet smyczkowo-klawiszowy z Pruchnej, grupa taneczna Revers, Jolka Wieliczka, Wild Think, KapaMantel, A4 i 8 lat w Tybecie.


Dziękujemy wszystkim ludziom wielkiego serca za obecność, modlitwę, dobre słowo i pieniążki, dzięki którym walka o zdrowie Nadii może się toczyć pozbawiona chociaż jednej troski. Wszystkim zaangażowanym w tę akcję, za nawet najmniejszy przejaw miłości do drugiego człowieka – z całego serca DZIĘKUJEMY – dodają organizatorzy koncertu. 


Nadia aktualnie leży w szpitalu w Chorzowie, gdzie jest w trakcie kolejnej chemii.


KOD
 

ZOBACZ FOTOREPORTAŻ FOT.Piotr Iwacz

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: