Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

35 tysięcy na patrole

W przyszłym tygodniu rozpoczną się patrole ponadnormatywne skoczowskiej policji. Akcja ta ma na celu zwiększenie ilości patroli pieszych na terenie Skoczowa i Brennej, aktywne przeciwdziałanie przestępczości, oraz poprawę bezpieczeństwa i porządku publicznego mieszkańców.

Inicjatywa patroli ponadnormatywnych prowadzona jest przez skoczowski Komisariat Policji od trzech lat. Po rocznej przerwie patrole powrócą do Brennej, gmina przeznaczyła już na ten cel 15 tysięcy złotych. Skoczów poparł inicjatywę przekazując aż 20 tysięcy. Suma 35 tysięcy to jedna z pokaźniejszych kwot przeznaczonych na patrole ponadnormatywne.

Szczególną opieką otoczone zostaną osiedla mieszkaniowe. Znakiem wyróżniającym patrolującego policjanta będzie żółta, odblaskowa kamizelka z napisem - policja. Brenna środki przeznaczyła na okres wakacji.

- Patrole będą przeprowadzane w Brennej 3-4 razy w ciągu tygodniu. Z uwzględnieniem weekendów, bo wtedy potrzeba jest największa– mówi Jacek Stelmach Komendant Komisariatu Policji w Skoczowie.


(bsk)
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: