Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

21-letni paser ze Skoczowa

Zaatakował 55-letnią kobietę, wyrwał z jej rąk torebkę z dokumentami, kartami bankomatowymi i telefonem komórkowym. Sprawca został zatrzymany, a wraz z nim 21-letni mieszkaniec Skoczowa - paser, któremu rabuś sprzedał skradzione rzeczy.

Wobec obu sprawców prokurator zastosował dozory policyjne. 19-latek podejrzany o rozbój najbliższe 12 lat może spędzić w więzieniu. 

Policjanci z komisariatu IV i Wydziału Kryminalnego z Bielska-Białej wczoraj (16.02.2012) zatrzymali sprawcę w Ustroniu. 

Do zdarzenia doszło 20.12.2011 r. w Bielsku na ul. Wyzwolenia. Napastnik zaatakował 55-letnią kobietę. Przewrócił ją na ziemię i wyrwał z jej rąk torebkę z dokumentami, kartami bankomatowymi i telefonem komórkowym. Pokrzywdzona powiadomiła o zdarzeniu policjantów. Śledczy poszukiwali napastnika, który aż do wczorajszego dnia skutecznie się ukrywał. Kiedy go zatrzymano w Ustroniu nie krył zdziwienia. Sądził, że po takim czasie uda mu się uniknąć odpowiedzialności za swój czyn. Policjanci namierzyli też pasera – 21-latka ze Skoczowa, któremu rabuś sprzedał skradzione rzeczy. Wobec obu sprawców prokurator zastosował dozory policyjne.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: