Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

200 lat dla Pani Basi

Barbara Ciupek świętuje 100. urodziny. Mieszkance Cieszyna wiele osób składało życzenia. Wśród nich także Burmistrz Cieszyna Gabriela Staszkiewicz.

Pytają o fakty z przeszłości ale także receptę na długie lata życia. Mieszkanka Cieszyna Barbara Ciupek świętowała 100. urodziny.

I mogła liczyć na Burmistrza Cieszyna wśród swoich urodzinowych gości.

-Życzenia zdrowia, bukiet kwiatów oraz list od Pana Premiera Mateusza Morawieckiego złożyłam Pani Barbarze Ciupek, mieszkance Miasto Cieszyn, która dzisiaj obchodziła swoje setne urodziny- poinformowała Gabriela Staszkiewicz. 

 

Pozostaje życzyć pani Barbarze wszelkiej pomyślności. 

 

 

KOD

 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-01-22 21:03:18
"tom": ... no tak w gości oczywiście!!! Pytanie tylko(?) czy też było coś od siebie, czy tylko kurier dostał się za życzenia w Gości ;-)
2023-01-22 22:02:17
Mach: Pani Ciupek życzę również wszystkiego najlepszego. To matka mojego drużynowego 111HDJ im Jana z Kolna, którego tą droga serdecznie pozdrawiam jeżeli czyta ten portal w USA, bo tam pokierował swoim dalszym życiem. Mąż Pani Barbary i jego brat obaj już śp. byli wraz ze mną działaczami Komitetu Obywatelskiego w Cieszynie tworzonego jeszcze w konspiracji. Pozdrawiam również Pana Adama Słomkę, dla którego Pani Basia jest babcią.
2023-01-23 06:40:41
sierżant_Niemyty_Wycior: Pilnuj babci, pilnuj dziadka by nie wpadli w ręce Tadka - ten najgorszy z pasożytów zdziera skórę z emerytów!
2023-01-23 13:08:57
Artur_z_bažin: PiS-ie mendy złodziejstwo mają w genach - "Belgijska prokuratura prowadzi szerokie śledztwo w sprawie korupcji w Parlamencie Europejskim i powiązań europosłów z Katarem. Wśród podejrzanych dwaj europosłowie z Polski - Tomasz Poręba i Ryszard Czarnecki, obaj PiS".
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: