Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

2. miejsce w klasyfikacji generalnej 2WD (samochody przednionapędowe) dla Wojciecha Chuchały!

2. miejsce w klasyfikacji generalnej 2WD oraz 2 miejsce w klasie 4, po przejechaniu 126 kilometrów odcinków specjalnych, 11 oesów oraz po 2 dniach sportowej rywalizacji to wynik mistrzowskiej załogi Wojciech Chuchała z Bielska-Białej/Sebastian Rozwadowski podczas 61. Rajdu Wisły.

Bardzo udany występ w Wiśle, to zasługa świetnego samochodu Forda Fiesty R2T 1.0 EcoBoost z fabrycznego teamu Forda - M-Sport. obsługiwanego przez zespół C-Rally. Partnerami załogi zostali: Rexona - MOTIONsense, Franke, DIL SUROWCE WTÓRNE, Plast-Oil, MotoIntegrator, SJS, GoPro oraz ICEO.

"Jesteśmy mega szczęśliwi że wystartowaliśmy w 61 Rajdzie Wisły. Dzięki zaciętej rywalizacji mogliśmy cały czas budować nasze doświadczenie i wiedzę jeżeli chodzi o samochody przednionapędowe. Co ciekawe był to mój pierwszy start przednionapędówką w Mistrzostwach Polski! Po drodze mieliśmy kilka przygód, które nas spowalniały ale i tak kiedy wszystko szło dobrze - byliśmy w stanie rywalizować i wygrywać, a to cieszy najbardziej. W tych okolicznościach drugie miejsce w klasyfikacji generalnej 2WD oceniam jako duży sukces zespołu, Fiesty o pojemności skokowej jednego litra oraz również nasz. Dzięki temu zrobiliśmy dobry krok, żeby osiągnąć coś więcej niż tytuł Mistrzów Polski, a mianowicie tytuły w Rajdowych Mistrzostwach Europy (ERC), które nam się marzą już w 2016 roku. Podziękowania kieruję w stronę moich Partnerów: Rexona - MOTIONsense, Franke, DIL SUROWCE WTÓRNE, Plast-Oil, MotoIntegrator, SJS, GoPro oraz ICEO za okazane wsparcie"
- powiedział Wojciech Chuchała.

 

mat.pras.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: