Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

150 dzieci popłynie

W dniu 21 maja na basenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Cieszynie odbędzie się trzecia edycja zawodów pływackich adresowanych do dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym (5-10 lat). W tym roku lokalne kluby i szkółki pływackie zapowiedziały 150 uczestników. Żadna z poprzednich edycji nie zgromadziła aż takiej liczby uczestników.

Na basenie o długości 16,67 m dzieci będą rywalizowały w konkurencjach stylu grzbietowego, dowolnego oraz klasycznego. Zawody te gromadzą sporą rzeszę rodziców, którzy z trybun basenu oraz przeszkleń obiektu podziwiają i wspierają swoje pociechy. Dla sporej ilości dzieci będą to pierwsze zawody w życiu, co sprawia że zmaganiom towarzyszą wielkie emocje. Ten niewielki przyszkolny obiekt bywa w dniu zawodów wykorzystany do granic możliwości.

Organizatorom (HumanSport oraz MarioSport) udało się pozyskać prywatnych sponsorów, którzy chcą wspierać dzieci i młodzież oraz propagować aktywny styl życia. To bardzo pozytywne zjawisko czego trzecia edycja jest doskonałym przykładem.

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: