Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

14 przestępców w weekend

W miniony weekend policjanci w powiecie cieszyńskim zatrzymali 14 sprawców przestępstw oraz 4 poszukiwane osoby ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa przeprowadzili blisko 150 interwencji. Na drogach doszło do 4 kolizji. Nie odnotowano wypadków drogowych, w których zostałyby ranne osoby.

Od piątku do niedzieli policjanci w całym powiecie cieszyńskim przeprowadzili niespełna 150 interwencji. Na drogach odnotowano tylko 4 kolizje. Nie doszło do wypadków drogowych, w których zostałyby ranne osoby. W weekend kryminalni odnotowali 5 kradzieży i 1 włamanie. W piątek wieczorem w Drogomyślu 31-letni mieszkaniec tej miejscowości uszkodził karoserię forda oraz groził pozbawieniem życia jego właścicielce. W sobotę rano zgłoszono włamanie do budynku na jednym z osiedli w Drogomyślu. Nieznani sprawcy skradli pieniądze, piłę spalinową i sprzęt instalacyjny. - informuje st. asp. Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji. W niedzielę policjanci ze Skoczowa zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu, która miała miejsce na początku stycznia.

Od piątku do niedzieli stróże prawa zatrzymali łącznie 14 sprawców przestępstw oraz 4 poszukiwane osoby. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy kradzieży, posiadania narkotyków, uszkodzenia mienia, kierowania gróźb karalnych, znieważenia funkcjonariuszy, a także 4 nietrzeźwych kierowców pojazdami, w tym jednego z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów. Pijani kierowcy zostali zatrzymani w Istebnej, Iskrzyczynie oraz Wiśle.

Red.

źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: