Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

10 poczytnych newsów 2011r.

2011 rok już mija. Czas więc na podsumowania. Przygotowaliśmy ranking dziesięciu najbardziej poczytnych wiadomości. Największym zainteresowaniem Czytelników Portalu OX.PL cieszyły się złe informacje.

1) Informacja, która najbardziej zainteresowała Czytelników OX.PL to tajemnicza śmierć dwójki nastolatków w cieszyńskiej kamienicy. Artykuł „Podwójne morderstwo?” zyskał w momencie podsumowania minionego roku 57484 czytelników i ten wynik dał największą oglądalność nie tylko w 2011roku, ale w ogóle w historii Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

ZOBACZ ARTYKUŁ „PODWÓJNE MORDERSTWO?”

2) Na drugim miejscu pod względem oglądalności znalazł się również artykuł dotyczący sprawy nastolatków z Cieszyna. Informacja „Podwójna śmierć w kamienicy” zyskała 45351 Czytelników.

CZYTAJ „PODWÓJNA ŚMIERĆ W KAMIENICY”

3) Na trzecim miejscu znalazła się relacja na żywo podczas nawałnicy, która przeszła nad naszym regionem 1 czerwca 2011roku. Szczególnie ucierpiały wtedy Górki Wielkie. Ilość Czytelników 29667.

ZOBACZ „NAWAŁNICE NAD REGIONEM”

4) Kolejne miejsca zajęły informacje na temat wypadków drogowych. Czwarte miejsce - „Tragedia na wiślance” - 27844 wyświetleń.

CZYTAJ „TRAGEDIA NA WIŚLANCE”

5) Następnie tragiczny wypadek w Chybiu, do którego doszło w styczniu 24251 

ZOBACZ INFORMACJĘ„CHYBIE:ŚMIERĆ NA DRODZE”

6) Kolejna wiadomość to również relacja z wypadku drogowego. Na miejscu zginął 19 latek. Do wypadku doszło w marcu, a artykuł zyskał 24054 Czytelników.

PRZECZYTAJ„19-LATEK NIE ŻYJE”

7) Zainteresowaniem Czytelników Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL cieszył się również napad, do którego doszło w cieszyńskim banku. Tą informację przeczytało 23957 osób. 

ZOBACZ „ NAPAD NA BANK W CIESZYNIE”

8) Kolejny artykuł to powrót do sprawy śmierci nastolatków w cieszyńskiej kamienicy. Tym razem Czytelników zainteresowało wyjaśnienie prokuratury. Artykuł przeczytało 22572 osób.

CZYTAJ: „DWIE HIPOTEZY PROKURATURY”

9) Emocje wzbudziła tez informacja o pożarze szpitala Sióstr Elżbietanek w Cieszynie, do którego doszło w lutym. Tą informację wyświetlono 21412 razy.

ZOBACZ „ POŻAR W ELŻBIETANKACH”

10) Dziesiątkę najbardziej poczytnych artykułów w 2011roku na Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL zamyka informacja o liczeniu strat przez mieszkańców Górek Wielkich, po nawałnicy, która przeszła tam 1 czerwca. Artykuł przeczytano 20466 razy.

PRZECZYTAJ : „MIESZKAŃCY LICZĄ SZKODY”

Podsumowując taki ranking, życzymy Państwu i sobie samych dobrych wiadomości w 2012 roku.

REDAKCJA

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: