Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

10 kandydatów na dyrektora Domu Narodowego

Rozstrzygnięcie konkursu na dyrektora COK ''Domu Narodowego'' już w połowie grudnia. Jak wiadomo do drugiego etapu zakwalifikowało się 10 kandydatów. Wśród których pojawia się m.in. nazwisko obecnego dyrektora COK Gasz-Płońskiej, czy byłego dyrektora MCK ''Integrator'' w Skoczowie Orawskiego.

Rozpisanie konkursu na dyrektora Cieszyńskiego Ośrodka Kultury „Domu Narodowego” jest wynikiem kończącej się umowy na to stanowisko z obecnym dyrektorem Cecylią Gasz-Płońską. 30 listopada br. upłynął termin składania dokumentów przez kandydatów na w/w stanowisko. Komisja po tym terminie dokonała oceny formalnej dokumentów 14 kandydatów. Do II etapu zakwalifikowano 10 kandydatów. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniu 7.12.2015 r. ( w poniedziałek) – informuje cieszyński magistrat.

Jak już wiadomo do II etapu konkursu po ocenie formalnej dokumentów zakwalifikowało się 10 kandydatów: Bogusław Dziadzia, Marlena Fizek, Cecylia Gasz-Płońska, Tomasz Holcer, Lidia Lankocz, Mariola Macedońska, Zbigniew Machej, Robert Orawski, Karolina Paprocka oraz Monika Sikora-Monkiewicz. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano do 18 grudnia br.

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-12-05 11:22:31
jojestelagalicyjok: to jakaś paranoja by tak często zmieniać ludzi na stanowisku dyrektora COK w Cieszynie. Nigdzie w Polsce nie ma takiego zjawiska. Czy komuś palma odwala, komu???<br />Widać, że Pani Dyrektor pobudziła do aktywności Dom Narodowy, widać to po organizowanych imprezach masowych i kameralnych. No chyba, że jest jakieś lobby uzurpujące sobie prawo do bycia wszędzie. To chore zjawisko, czas to wyleczyć albo wyciąć skalpelem....Panie Burmistrzu, niech pan nie ulega klanom chcącym dyktować kto ma być w cieszyńskiej kulturze. chyba Pan nie jest uzurpatorem, pan jest Burmistrzem, co z tego że wynajęta przez byłego, ważne, że jest dobra, chyba że marzeniem Pana jest katecheza w COK-u, no to nie darujemy tego przy najbliższych wyborach, amen.
2015-12-05 13:37:15
Nokia2007: Pobudziła?Chyba tylko swój portfel.Oby wreszcie ktoś pokazał pani G.-P. gdzie jej miejsce! Została posądzona na stołku przez byłego burmistrza, RM unieważniła konkurs, więc i tak za długo tam siedzi.Wracaj skąd przyszłaś.Krzyż na drogę.
2015-12-05 15:06:38
trophynat: @Nokia2007, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Dlaczego ta mierna władza stawia na równie miernych ludzi z zewnątrz? Miasto umiera a cała rzesza Cieszyniaków codziennie się błąka po całym województwie dojeżdżając do pracy.<br />Rzeczywiście, poprzedni konkurs został unieważniony przez ówczesną Komisję Rewizyjną ale widać w jakim poszanowaniu ma się nas wyborców. Za to, że odbył się on w skandalicznych okolicznościach nikt nie poniósł żadnych konsekwencji.<br />Tej Pani i innym karierowiczom z kolesiowego rozdania powinniśmy się zdecydowanie przeciwstawić.
2015-12-05 20:49:29
tulusa: obecna niech wraca do domu !!! dyrektorem COK powinien zostać cieszyniak !
2015-12-05 21:06:05
Przepierón: Nie ma się co podniecać, dyrektor pewnie już dawno wybrany, może to ktoś z rodziny.
2015-12-06 13:12:40
beata1: Oczywiście, że dawno wybrany tak jak ostatnio wybrany pełnomocnik d/s sportu wybrany bez żadnego konkursu.........<br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: