Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wiemy, kto to był

Znane są już dane osoby, której ciało odnaleziono w minioną niedzielę w Ustroniu. To poszukiwany od pół roku mężczyzna.

Od 23 października ubiegłego roku policja poszukiwała zaginionego Gustawa Dudy. 83-letni mieszkaniec Ustronia wyszedł z domu aby wyrzucić śmieci. Zobacz: Policja poszukuje zaginionego.

W mininą niedzielę nad rzeką Wisłą w Ustroniu odnaleziono zwłoki mężczyzny. Rodzina potwierdziła, że jest to zaginiony Gustaw Duda. Zobacz: Ustroń – zwłoki nad wodą

Cały czas trwa śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Cieszynie. - Każdorazowo w takiej sytuacji prowadzone jest rutynowe postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Gdy dochodzi do odnalezienia zwłok przeprowadzane jest tego rodzaju postępowanie. Ma ono dać odpowiedź czy przypadkiem nie doszło do popełnienia przestępstwa - wyjaśnia mł. Asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-04-12 14:55:34
Brzidok: Przecież policja z pomocą strażaków przeczesała teren i nic nie znaleźli. Następnym razem lepiej zostańcie w tych swoich ciepłych posteruneczkach i nie rówcie dobrej miny do złej gry .
2018-04-13 04:18:40
mariobross1977: Policja nic nie robi zwlaszcza Skoczowska! Siedza na komisariacie pizze wpieprzaja a jak sie do nich przyjdzie cos zglosic to maja wszystko w glebokim powazaniu! Darmozjady zakichane na budzetowce siedziec kase brac a nic nie robic tyle potrafia. Jedynie potrafia komus mandat wlepic za picie piwa w publicznym miejscu!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: