Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

No, dobra żartowaliśmy

Spokojnie miłośnicy cieszyńskich kanapek, bez paniki fani skoczowskiego Judosza - te informacje to primaaprilisowe żarty, podobnie jak zmiana nazwiska naszej koleżanki z redakcji!

 

Cieszyńska kanapka to jednak hit. Świadczy o tym ilość oburzonych po informacji, którą zamieściliśmy na naszym portalu. W wielu domach ta informacja była szeroko dyskutowana przy niedzielnej rodzinnej kawie.  My też odebraliśmy kilka maili z głosami oburzenia. Jednak sprawa cieszyńskiej kanapki i nieszczęsnych śledzi to od początku do końca wymysł naszej redakcji.ZOBACZ MATERIAŁ Póki co nad specjałem z Cieszyna nie zawisło żadne fatum, a kanapek nie zabraknie. Jednak dla bezpieczeństwa może lepiej przekąsić je na dzisiejsze śniadanie?!

Uspokajamy też skoczowian. Judosz jak co roku przejdzie ulicami Skoczowa. Roman Kohut, który co roku wciela się w rolę skoczowskiego Judosza i w tym roku będzie pełnił rolę słomianej kukły. – Odebrałem kilka telefonów, znajomi pytali czemu taka decyzja i namawiali, żebym dalej był Judoszem – mówi Roman Kohut. Jednak jemu nawet przez myśl nie przeszło, że może zrezygnować z tej fuchy. To również była inwencja twórcza naszej redakcji. ZOBACZ MATERIAŁ. W tym roku Judosz przejdzie punktualnie w południe w Wielki Piątek i Wielką Sobotę. 

I jeszcze jeden mały redakcyjny psikus, który zrobiliśmy naszej koleżance. ZOBACZ MATERIAŁ. Dorota Kochman jednak póki co pozostanie Dorotą Kochman i nie zmienia stanu cywilnego. Za wszelkie przesłane gratulacje dziękuje…

(red)

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: