Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Życzenia noworoczne

Wszystkim naszym Czytelnikom oraz wszystkim Użytkownikom Portalu OX.PL jak również Klientom firmy Optimal i Optimal IT składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowa i pomyślności w każdym dniu Nowego Roku.

Drodzy Czytelnicy!

Co przyniesie nam Nowy Rok 2020, tego nikt nie wie. Dlatego życzymy Wam niech Nowy Rok będzie czasem początku, spełnionych nadziei i przemiany tego co złe – na lepsze! Najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń. Niech ten Nowy Rok przyniesie ukojenie, siły i miłość i okaże się dla Was szczodrym i łaskawym we wszystkie wspomniane dary.

Niech się Wam darzy!

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-01-01 10:13:28
krzysztofmn: wszystkim ludziom dobrej woli życzę w 2020 roku uwolnienia od koszmaru kaczyzmu - pisiactwu zaś wieczności całej spędzonej w stworzonym przez nich pisiackim piekle
2020-01-01 10:51:59
donekT: Dziękujemy. Ze wzajemnością dla całego zespołu OX życzymy pomyślności, ciekawych tematów do poruszenia, KULTURY WYPOWIEDZI w komentarzach pod artykułami, sprawności w redagowaniu artykułów, zaniku NIENAWIŚCI ze strony niektórych komentujących i wszystkiego, co najlepsze. Darz Bór w Nowym Roku.
2020-01-01 14:20:16
tom lem: ... interesujące, krzysio+ życzę Ci tego samego ale się zastanawiam, czy chcesz właśnie tego;-) (???)
2020-01-01 22:39:36
jasper: A tak na marginesie - prezydent z PiS w Wisle i zadnych modlitw, pielgrzymek autokarami z pobliskich kosciolow wiosek i miasteczek na powitanie tegoz swietobliwego ?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: