Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Życzenia na Nowy Rok Szkolny składa Senator RP - Tadeusz Kopeć

Mnóstwo ciepłych słów, płynie w stronę Uczniów i Nauczycieli z okazji rozpoczęcia Roku Szkolnego. Swój bukiet życzeń przekazuje również Tadeusz Kopeć, Senator RP.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele i Rodzice!Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2013/2014 składam wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia, spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wiele wytrwałości oraz spełnienia wszystkich zamierzeń i planów. Niech wiara w słuszność wytyczonych celów doda Państwu odwagi i hartu ducha niezbędnego do pokonywania wszelkich trudności. 


Drodzy Uczniowie, bądźcie ambitni w zdobywaniu wiedzy, odpowiedzialni w dokonywaniu wyborów oraz niestrudzeni w urzeczywistnianiu marzeń. Liczę na to, że każdy z Was będzie bez względu na talenty i słabość, mógł zaistnieć nie tylko jako uczeń, ale po prostu jako człowiek – z całym bogactwem doświadczeń, pragnień
i rozterek.

 

Życzę, by pierwszy dzwonek otworzył Wam drzwi do intelektualnej, wielkiej przygody, a codzienny wysiłek przyniósł jak najlepsze efekty. Będzie to zapewne rok wielu nowych nadziei, marzeń oraz sukcesów edukacyjnych.

 

TADEUSZ KOPEĆ

SENATOR RP

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: