Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Życzenia cieszyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Chociaż w tym roku święta będą inne niż zwykle, cieszyński Uniwersytet Trzeciego Wieku pragnie złożyć wszystkim słuchaczom, sympatykom i mieszkańcom Śląska Cieszy najserdeczniejsze życzenia – Radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Czas Wigilii to czas życzeń, podsumowań i nadziei – Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą chwile pełne wiary, nadziei, miłości i radości. Z tej okazji prosimy o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń wszelkiej pomyślności, spokoju w sercu i przetrwania trudnego okresu w dobrym zdrowiu i samopoczuciu. Niech te szczere i owocne życzenia z białym przełamany opłatkiem w dłoni i gorąco bijącym sercem spełniają się w każdym momencie. Niechaj Nowy Rok 2021 będzie lepszy od mijającego, pełen nadziei na lepsze jutro, pełen optymizmu i wiary, przepełnionym miłością, szczęściem i ludzką życzliwością – życzy w imieniu swoim i Zarządu Lucyna Bałandziuk, Prezes cUTW.

W tym roku święta mogą być nieco inne, jednak seniorzy liczą, że i tak każdy będzie miał szansę poczuć ciepło i świąteczną atmosferę. Nowy Rok zaś będzie szansą na wznowienie działalności organizacji w formie stacjonarnej.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: