Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Życiówka Juroszka

Frensztat szczęśliwy dla Kacpra Juroszka (na zdj.). Przed dwoma laty ustanowił tam swoje życiowe maksimum w ramach Letniego Pucharu Kontynentalnego, a dziś je poprawił. W sobotnim konkursie u naszych południowych sąsiadów zamknął czołową „10”.

Łącznie ponad 40 punktów wywalczył Kacper Juroszek w ramach dwóch konkursów Letniego Pucharu Kontynentalnego we Frensztacie. Podczas wczorajszych zmagań uplasował się na 16. miejscu, a dziś wskoczył do czołowej „10”, którą ostatecznie zamknął, czym poprawił swoje życiowe maksimum.

Spośród zawodników Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego punktowali w sobotnim konkursie także Paweł Wąsek (16.) oraz Tomasz Pilch, który był 20. – Ale pozytywnie, jest lepiej – przyznał Pilch za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednak wiślanin miał okazję do uplasowania się znacznie wyżej, gdyż na półmetku zmagań plasował się na 8. pozycji. Niestety, w rundzie finałowej wylądował cztery metry bliżej (96 m), co zepchnęło go na koniec drugiej „10”.

Ze zwycięstwa radował się Mika Schwann z Austrii. Drugie miejsce zajął zawodnik gospodarzy, Cestmir Kozisek. Na najniższym stopniu podium stanął Maciej Kot.

 

Sport na OX.pl, czytaj także:

 

ap

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: