Zych bohaterem GKS-u Jastrzębie!

Pierwsze trafienie Kacpra Zycha w barwach jastrzębskiego klubu i to w dniu swoich urodzin. 21-latek ustrzelił dublet, dzięki czemu piłkarze GKS-u wrócili z Pruszkowa z komplet punktów.

Wychowanek Kończyc Małych został wypożyczony w połowie lutego z MFK Karviná do GKS-u Jastrzębie. Zych ustrzelił dublet w ostatnim spotkaniu rezerw jastrzębskiego klubu, które na co dzień występują w Okręówce (gr. Rybnik-Racibórz), o czym więcej pisaliśmy tutaj. 21-latek, który wczoraj obchodził urodziny, w piątkowe popołudnie po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w II lidze.

Jastrzębianie, w ramach 31. kolejki, udali się do Pruszkowa. Zych otworzył wynik spotkania w 40. minucie, popisując się efektownym uderzeniem zza pola karnego. Po raz drugi wpisał się na listę strzelców tuż po zmianie stron, dzięki czemu GKS wywiózł komplet punktów, wygrywając 2:1.