Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zwycięzcy wyłonieni!

Umiejętność argumentacji, inwencja twórcza i siła perswazji waszych komentarzy sprawiła, że jury po długotrwałych i burzliwych obradach udało się wyłonić dziesięciu szczęśliwców, którzy otrzymają książki.

Z przyjemnością informujemy, iż Nowe legendy miejskie. Śląsk trafią do internautów posługujących się nickiem: agaol6 i ona89. Mlecz i VeniPiG wygrywają Nowe legendy miejskie. Warszawa, Praga, Kraków, Nowa Huta. Cieszymy się, że jesteście Państwo ciekawi, jakie talenty pisarskie tkwią w dzieciach zamieszkujących regiony Śląska i Mazowsza.

Do lektury Obcego elementu Olega Zakirova mogą zacząć przygotowywać się: kucykowa, sasza90 i mobook. Wzruszył nas Wasz altruizm i chęć przekazywania zamiłowań beletrystycznych osobom z waszego otoczenia!

Krwawy Biały Baron Jamesa Palmera wędrują do: jodelka01, czarna_hanka i 06_marcin. Powodami, dla których postanowiliśmy nagrodzić właśnie wasze komentarze to przede wszystkim dystans do siebie i umiejętność patrzenia na świat z przymrużeniem oka.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Po odbiór nagród zapraszamy w godzinach 9:00-16:00 do redakcji ox.pl (Skoczów, ul. Wałowa 3).

(as)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: