Zwycięstwo piłkarek

KS Goleszów pokonał w Krakowie miejscowy zespół KS Bronowianka 2:0 (1:0) w pierwszym meczu rundy rewanżowej grupy śląskiej II ligi piłki nożnej kobiet.
Podopieczne Rafała Foltyna przeważały przez całe spotkanie, stwarzając liczne sytuacje podbramkowe, z których wykorzystały dwie.
Pierwszą bramkę w 17 minucie spotkania strzeliła Anna Gucwa a drugą w 80 minucie Dominika Kopiec, która pojawiła się na boisku kilkanaście sekund wcześniej.

Skład KS Goleszów: Marlena Janeczek - Anna Wandzel, Natalia Niedoba, Joanna Szwala (60. Izabela Madzia), Aleksandra Kania, Monika Tomica, Anna Gucwa, Justyna Niedoba (80. Dominika Kopiec), Urszula Podżorska (70. Sonia Fajer), Magalenia Fijak (85. Małgorzata Ostrowska), Agnieszka Łomozik (46. Eliza Środowska)