Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zwycięstwa fighterów Octagon Team Cieszyn!

Za nami sobotnia gala KSW 87 w Werk Arenie. W akcji widzieliśmy zawodników cieszyńskiego Octagon Team. Zarówno Dawid Kareta, jak i Tobiasz Le, odnieśli zwycięstwa.

Nie był faworytem, ale zwyciężył nad niepokonanym dotąd Josefem Štummerem, który miał na koncie trzy zwycięstwa. Dawid Kareta zadebiutował w federacji KSW i nie miał litości dla reprezentanta gospodarzy. Zawodnik cieszyńskiego Octagonu wygrał przed czasem – sędzia Tomasz Bronder przerwał walkę już w pierwszej rundzie.

- Mieliśmy plan, że decydujący okaże się werdykt sędziów, bo rywal całkiem twardy. Początek rundy raczej wyrównany, ale później zaryzykowałem i zadałem więcej ciosów, trafiłem też kolanem, po którym się skulił - przyznał Kareta w rozmowie dla InTheCage.pl.

Sędzia musiał przerwać walkę również z udziałem Tobiasza Le. Zawodnik Octagon Team Cieszyn otworzył galę KSW 87 i pokonał Irlandczyka Carla McNally'ego. - Chciałem wyczuć przeciwnika i następnie się dostosować do jego ciosów. Skupiałem się przede wszystkim na kopnięciach, bo widziałem że skutkują. Przeciwnik ma mocny parter, dlatego nastawiałem się na stójkę. Starałem się wystrzegać walki w parterze – przyznał Le w rozmowie dla oficjalnego kanału KSW.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: