Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zwycięski Błachowicz!

Cóż to była za walka! Jan Błachowicz pokonał, przez nokaut w drugiej rundzie, byłego mistrza świata wagi średniej, Luke'a Rockholda. Tym samym, "Cieszyński Książę" sprawił jedną z większych niespodzianek podczas gali UFC 239 w Las Vegas.

Polak wrócił do klatki po lutowej porażce z Thiago Santosem, który nawiasem mówiąc, podczas tej gali wystąpił w walce wieczoru z Jon'em Jonesem, a stawką był mistrzowski pas (przy. red. górą okazał się Amerykanin). Błachowicz w przypadku porażki straciłby szansę na walkę o wymarzony tytuł.

Wielu ekspertów w roli faworyta stawiało na Luke'a Rockholda, który jest byłym mistrzem świata wagi średniej. Jednak już początek walki ukazał, że "Cieszyński Książę" tanio swej skóry nie sprzeda. Ciężko stwierdzić, kto okazał się lepszy w pierwszej rundzie, ale ona schodzi na dalszy plan, gdyż już w drugiej doszło do przedwczesnego zakończenia walki.

Błachowicz lewym sierpowym zamroczył Amerykanina, a następnie oddał jeszcze ciosy w parterze, przez co sędzia Herb Dean musiał przerwać pojedynek. Dla podopiecznego Roberta Jocza to siódme zwycięstwo w amerykańskiej organizacji.

SKRÓT WALKI

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: