Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zrób zdjęcie w Żabim Kraju

Lokalna Grupa Rybacka ''Żabi kraj'' ogłosiła konkurs fotograficzny. Zwycięzcy, którzy najpiękniej pokażą obszar objęty działaniem LGR tj. gmin: Chybie, Dębowiec, Goczałkowie-Zdrój, Pawłowice, Skoczów, Strumień Zebrzydowic za pomocą obiektywu, mają szansę na otrzymanie cennych nagród.

Do 18 listopada 2011r. LGR „Żabi Kraj”, czeka na prace biorące udział w konkursie fotograficznym. Zdjęcia na konkurs można zgłaszać w dwóch kategoriach - rybactwo i wędkarstwo oraz krajobraz. Fotografie musza być wykonane na terenie objętym działaniem Lokalnej Grupy Rybackiej tj. Chybia, Dębowca, Goczałkowic-Zdrój, Pawłowic, Skoczowa, Strumienia czy Zebrzydowic.


Do biura Lokalnej Grupy Rybackiej, należy dostarczyć w formie plików cyfrowych o wymiarach min. 3000x2000 pikseli wraz z kolorowymi odbitkami lub wydrukiem zdjęcia o wymiarach min. 9cm x13 cm. Plik JPG ze zdjęciem należy nagrać na płytę CD. Każde zdjęcie zapisane na płycie CD, należy oznaczyć tytułem oraz nazwą kategorii, w której jest zgłaszane. Do każdego zdjęcia należy przypisać informację o tym, co przedstawia oraz jakie były okoliczności jego powstania. Prace wraz z formularzem zgłoszeniowym, należy dostarczyć do siedziby Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Rybackiej „Żabi Kraj” przy ul. Mickiewicza 9 w Skoczowie. 

Do wygrania są cenne nagrody. Pierwsze miejsce otrzyma nagrodę o wartości 600zł. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.zabikraj.pl.


KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: