Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zostań wolontariuszem TKB

Również TY możesz mieć swój udział w organizacji największej w kraju i jednej z największych w świecie imprez folklorystycznych . Mowa oczywiście o 48. Tygodniu Kultury Beskidzkiej.

Już za 18 dni -30 lipca rozpocznie się Tydzień Kultury Beskidzkiej. Ogromne przedsięwzięcie „przyciągnie” ponad  100 zespołów pieśni i tańca z ok. 30 państw na różnych kontynentach, 4 tysiące tancerzy, śpiewaków i muzyków, ponad 50 kilkagodzinnych wieczornych koncertów na dużych plenerowych estradach, odbywających się równocześnie w kilku miejscowościach przez kolejnych 9 dni.

Do wydarzenia pozostało jeszcze nieco czasu, ale pora pomyśleć już dzisiaj o organizacji tak imponującego przedsięwzięcia. Jedno jest pewne - wszyscy będą mieli pełne ręce roboty. Dlatego... Po raz pierwszy Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza do pomocy wolontariuszy.  - Każdy może mieć swój udział w tym wydarzeniu. Chcielibyśmy, aby każda chętna osoba włączyła się do pomocy podczas 48. Tygodnia Kultury Beskidzkiej w dniach od 30 lipca do 7 sierpnia – zachęca Dorota Jamrozińska z  Wiślańskiego Centrum Kultury.

Jeśli masz minimum 17  lat, chcesz pomóc  i nie boisz się wyzwań - tegoroczny TKB czeka właśnie na Ciebie.  - Zakres obowiązków wolontariuszy polegał będzie między innymi na pomocy w koordynowaniu imprezy, rozdawaniu upominków i kwiatów dla zespołów na scenie, rozprowadzaniu bryloczków i gadżetów, pomocy w sprzedaży książek, oraz czynnym informowaniu turystów o imprezie, a także rozdawaniu programów informacyjnych TKB – wyjaśnia  Dorota Jamrozińska -  osoby chętne proszone są o przesłanie informacji drogą mailową na adres kultura@wisla.pl bądź kontakt telefoniczny  pod numerem 33 855 2967
 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: