Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zostań Wolontariuszem Szlachetnej Paczki lub Akademii Przyszłości!

Studniówka we wrześniu? Tak, to możliwe! Właśnie dzisiaj, na 100 dni przed finałem projektu, wolontariusze i sympatycy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości wspólnie odtańczyli uroczystego poloneza. A po co? By oznajmić całemu światu, że jesteśmy gotowi do walki z biedą!

Tylko w 2014 roku SZLACHETNA PACZKA dotarła do 19 580 rodzin w potrzebie, czyli do ponad 75 tys. osób żyjących w niezawinionej biedzie – osób starszych, samotnych, rodzin dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, samotnych rodziców i rodzin wielodzietnych. XIV edycja projektu była rekordowa! Liczba zaangażowanych w projekt wolontariuszy, darczyńców i rodzin w potrzebie sięgnęła 805 000 osób!
Co roku tysiące wolontariuszy podejmuje się wyzwania i wchodzi w świat biedy, realnie wpływając na zmianę swojego otoczenia, niosąc pomoc tym, dla których jest ona rzeczywistą szansą i impulsem. Wolontariusz spotyka się z rodzinami, współpracuje z darczyńcami i działa w drużynie. Każdy SuperW jest częścią czegoś wielkiego i sprawczego. To nie jest zwykłe!

Jeżeli:

  • jesteś otwarty,
  • lubisz pracę na wysokich obrotach i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych,
  • pragniesz się rozwijać i brać udział  w inspirujących szkoleniach,
  • masz w sobie chęć realnej pomocy i kochasz ludzi,
  • masz ukończone 18 lat


Aplikuj na www.superw.pl  i stań się częścią prestiżowej Drużyny SuperW.

Rejony Szlachetnej Paczki w Powiecie Cieszyńskim powstały w Skoczowie i Cieszynie. Jeżeli chcesz aby Szlachetna Paczka działała i w Twojej miejscowości dołącz do nas już dziś. Nie czekaj! Leć walczyć z biedą!

(mat.pras.)
 

źródło: mat.pras.
dodał: CR

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-09-03 16:44:33
as355: Zadzieram kiece i lecę ,,,,Ale na każdym kroku są ludzie w potrzebie ,,no to nie polatałem ,raczej pospacerowałem, a wychodząc z dużego sklepu spotkałem człowieka,, chyba biednego bo prosił o złotówkę ,to chyba na bułkę ,taki biedak .Jeden za złotówką wszyscy na niego ,,,a morze na system że do tego doszło ?????.Dołącz do myślących .
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: