Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zostań pilotem mistrza Polski!

Jeszcze tydzień pozostał do zakończenia (18.12) charytatywnej licytacji, której dochód zostanie przeznaczony na pomoc diagnostyczną dla nieuleczalnie chorych dzieci na FASD. Główną nagrodą za jej wygranie będzie przejazd z mistrzem Polski w klasie Open 4WD, Jarosławem Szeją.

Trwa licytacja, której dochód będzie przeznaczony na pomoc diagnostyczną dla nieuleczalnie chorych dzieci na FASD (spektrum płodowych zaburzeń alkoholowych). Są to zaburzenia, występujące u potomstwa matek pijących alkohol w okresie ciąży. Organizatorzy licytacji wyznaczyli także główną nagrodę za wygranie licytacji, a będzie nią przejazd z mistrzem Polski w klasie Open 4WD, Jarosławem Szeją.

- W tym pięknym świątecznym okresie nie zapominamy o potrzebujących, w tym o dzieciach. Chcemy pomagać, chcemy zrobić to w taki trochę rajdowy sposób – przyznaje Jarosław Szeja. Z pozyskanych środków sfinansowane zostaną wysokospecjalistyczne diagnozy FASD dla dzieci przebywających w Domach Dziecka, pieczy zastępczej i w rodzinach adopcyjnych. Akcja sponsorowana jest przez firmę GK Forge z Goleszowa.

- Wiele osób chciałoby zobaczyć jak wygląda samochód rajdowy od środka, z fotela pilota. Budzi to niesamowite doznania i każdy teraz może się o tym przekonać na własnej skórze, a jednocześnie pomóc potrzebującym. To będzie znakomita zabawa, ale w szczytnym celu. Zwycięzca aukcji na pewno długo tego nie zapomni – dodaje ustronianin. Przejazdy odbędą się 19 grudnia na poligonie w czeskiej miejscowości Koprivnice. Jeżeli nie będzie możliwości zrealizowania tam nagrody, zostanie zrealizowana przy okazji innej imprezy.

 

AP/mat. pras.

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-13 12:06:14
św. Patryk.: chcesz sobie porajdować za friko i bez obawy o mandat, a nie masz nawet prawa jazdy? - zostań polskim policjantem!...:D:D:D ====> "Gdyby nie kolizja, w której uczestniczył, nadal prowadziłby policyjny radiowóz. Kontrola dokumentów wykazała jednak, że policjant z komisariatu w Ustroniu (woj. śląskie) nie ma prawa jazdy. Sprawa wyszła na jaw we wrześniu, gdy policjant z Ustronia wracając swoim autem z pracy spowodował kolizję. Funkcjonariusze obsługujący zdarzenie sprawdzili trzeźwość obu kierowców i od obu zażądali dokumentów. Wtedy policjant powiedział, że nie ma prawa jazdy przy sobie. Gdy jego dane sprawdzono w systemie, okazało się, że nie tylko nie ma przy sobie, co w ogóle go nie ma. I nigdy nie miał."
2020-12-13 12:09:13
św. Patryk.: Funkcjonariusz służy w policji od 2014 roku, w Cieszynie od trzech lat. Wcześniej pełnił służbę w województwie małopolskim.
2020-12-13 14:06:11
św. Patryk.: p.s. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego PiS-owska władza obchodzi ciszą medialną i propagandową - wiadomo, Kaczyński wtedy spał jak dzidziuś w beciku i nie należy o tym przypominać - za to policja dokładnie tak jak wówczas MO i ZOMO zajęła się pacyfikowaniem demonstrujących na ulicach polskich miast przeciwko PiS-władzy, w obronie demokracji, prawa i sprawiedliwości
2020-12-13 14:36:06
koszor: Demon-strują w obronie demokracji? Przecież walczą o prawo do aborcji na życzenie. Olbrycht, Spurek i reszta zdemoralizowanych członków EU, określiła, że "tysiące kobiet zmuszone jest do podróży, aby uzyskać dostęp do podstawowej usługi zdrowotnej, jaką jest aborcja". Morderstwo nazywają opieką zdrowotną. Bierze mnie na rzyganie obrzydliwościami tego świata.
2020-12-14 01:30:22
Pogromca pogromców i cwaniaczków: koszor teraz już wiesz że św. to od świński. Biedni, zaślepieni, nie wiedzą gdzie idą. Idą bo inni idą, wykrzykują wulgarnie, upadłe moralnie tłumy... Jakiej obrony demokracji, prawa i sprawiedliwości? Prawem ma być zezwolenie na zabijanie? Prawo do czego? Wyboru zabić czy nie zabić? Ci co nazywają człowieka w łonie matki „zlepkiem komórek” nie mają pojęcia o rozwoju prenatalnym człowieka, nie wiedzą, że w od 9 tygodnia zarodek ma ręce, nogi, porusza się w łonie matki, nie mają pojęcia kiedy tworzy się układ nerwowy człowieka. Nie mają pojęcia o czym mówią i co popierają. A gdyby to ich dotyczyło?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: