Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zostań Najpiękniejszą Góralką!

W tym roku o tytuł najpiękniejszej góralki mogą ubiegać się nie tylko dziewczyny z Istebnej, Jaworzynki czy Koniakowa, ale także z Ustronia, Wisły, Brennej oraz mieszkanki części góralskiej Zaolzia i Republiki Czeskiej. Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej.

Wybory "Najpiękniejszej Góralki 2019" odbędą się w niedzielę 14 lipca br. w Amfiteatrze "Pod Skocznią" w Istebnej w ramach XXIII Dni Istebnej. - DZIEWCZYNY, GÓRALKI - zachęcamy do udziału w konkursie; pamiętajcie, że macie mieć 16 lat, ale GÓRNA granica wiekowa nie ma znaczenia! Możesz być mamą, kobieta pracującą, góralką w każdym wieku i także wziąć udział w Naszym Konkursie. Gwarantujemy stroje, makijaż, fryzury, choreografię i doskonałą zabawę. Nie bój się - daj sobie szansę! – zachęca organizator konkursu.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 lipca br. elektronicznie na adres: kultura@ug.istebna.pl lub w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Istebnej. Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem konkursu znajdziesz TUTAJ.

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: