Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zobacz videorelację z Targów Ślubnych w restauracji ''Pod Tułem''

Podczas Targów organizowanych w malowniczo położonej restauracji ''Pod Tułem'' swe możliwości zaprezentowało wielu wystawców z regionu, a gości powitała kapela góralska.

Trendy w makijażu ślubnym przedstawiła Pracownia Wizażu Bernadeta Weber, a najmodniejsze kreacje ślubne w różnych odcieniach bieli pokazał salon Suknie Ślubne Alicja.

Oprócz mody i urody, były też słodkości. Przy stoisku Zakładu Piekarniczo - Cukierniczego Janina Bronowska Sp. J. podziwiać można było bajkowe torty weselne i ciasteczka, na których widok, każdemu zachciało się czegoś słodkiego.

Ponieważ piękne wesele musi zostać uwiecznione, na targach nie mogło zabraknąć także profesjonalnego fotografa, którym była Wiesia Kuśnierz. Próbkę swoich filmowych możliwości zaprezentowało Camcraft Studio.

Wiele Par Młodych zatrzymywało się także na dłuższą chwilę przy stoisku z dekoracjami weselnymi firmy Impresja Dekoracje, zaś wiele przyszłych Pań Młodych zauroczyły prace pani Kariny Kostki – piękne bukiety z broszek i inne ślubne drobiazgi.

O weselne brzmienie na targach zadbał DJ Janusz Gawlik.

Uczestnicy targów mieli okazję skosztować weselnego menu i zobaczyć restaurację „Pod Tułem” na żywo, a jest co zwiedzać, ponieważ na terenie lokalu znajdują się aż trzy sale. Największa jest sala bankietowa z profesjonalnym wyposażeniem multimedialnym, która mieści około 100 osób. Kolejne sale, to klimatyczna - kominkowa na 40 osób i widokowa z tarasem przeznaczona dla 50 osób. Dodatkowo, przy Restauracji znajduje się wyposażona w nagłośnienie i oświetlenie wiata góralska na 100 osób, w której zorganizowano już wiele ślubów plenerowych.

Już teraz zobacz videorelację z tego wyjątkowego wydarzenia, jakim były Targi Ślubne w restauracji „Pod Tułem”:

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: