Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zobacz jak skaczą

Od dziś nie trzeba już przyjeżdżać do Wisły, aby oglądać zmagania skoczków narciarskich. Skocznia im. Adama Małysza w Wiśle jest na wyciągniecie ręki, a właściwie klawiatury. Ruszyła transmisja internetowa. Teraz 24 godziny na dobę można śledzić to, co dzieje się na wiślańskiej skoczni.

 

Od kilkunastu dni skocznia w Wiśle Malince jest oblegana przez skoczków narciarskich, każdy chce potrenować na obiekcie przed FIS Ski Jumping Grand Prix 2012. Od dziś nie trzeba przyjeżdżać do Wisły, aby te treningi zobaczyć. Ruszyła bowiem kamera internetowa, która śledzi życie na skoczni 24 godziny na dobę. – Kamera od wtorku 26 czerwca 2012 roku będzie codziennie przez 24 godziny na dobę przekazywać na żywo obraz ze skoczni – informuje Alicja Kosman z Polskiego Związku Narciarskiego, który przejął zarządzanie skocznią im. Adama Małysza w Wiśle  Malince. 

Od dziś nie trzeba będzie się już zastanawiać czy na skoczni trwa trening, czy można podglądać zawodników, czy jest już śnieg i jak przygotowywane są imprezy sportowe. – Na oficjalnej stronie internetowej FIS Ski Jumping Grand Prix 2012 Wisła, czyli www.skoki.pzn.pl  Poleć znajomym  w zakładce "Kamera" można obserwować obraz przekazywany na żywo spod skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle Malince – dodaje Alicja Kosman.

KOD

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: