Zniszczoł najlepszy z „naszych”

Podobnie jak w sobotnim konkursie indywidualnym w Lake Placid, również i dziś Aleksander Zniszczoł (na zdj.) uplasował się najwyżej spośród zawodników Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego. Wiślanin zajął 21. miejsce.

Trwa seria punktowa Aleksandra Zniszczoła. 28-latek powiększył swój dorobek w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata ósmy raz z rzędu. Wiślanin uplasował się w sobotnim konkursie indywidualnym w Lake Placid na 13. pozycji, co jest jego najlepszym wynikiem w obecnym sezonie, a dziś zajął 21. miejsce. Nieco niżej uplasował się Piotr Żyła, który zakończył zmagania na 25. lokacie.

Niestety, do rundy finałowej nie awansowali dwaj pozostali zawodnicy Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego. Paweł Wąsek oraz Tomasz Pilch zostali sklasyfikowani pod koniec piątej „10”.