Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zniszczoł na podium!

Za nami pierwszy konkurs w obecnej edycji Pucharu Świata w skokach narciarskch, w którym reprezentant Polski stanął na podium. Aleksander Zniszczoł zajął 3. miejsce w niedzielnym konkursie indywidualnym w Lahti.

Nie powiodło się w Zakopanem, ani w Willingen, ale w Lahti już tak. Aleksander Zniszczoł plasował się na półmetku niedzielnych zmagań w pierwszej "3" i tym razem podium utrzymał. Wiślanin skoczył w pierwszej serii 128,5 metra i zajmował 2. miejsce, a w rundzie finałowej wylądował metr dalej, dzięki czemu stanął na najniższym stopniu podium.

- Jestem bardzo szczęśliwy. Skoki były zasłużone na to podum. Lahti zawsze było dla nas magicznym miejscem (przyp. red. - podczas Mistrzostw Świata w 2017 roku Piotr Żyła zdobył brązowy medal w konkursie indywidualnym, a biało-czerwoni w konkursie drużynowym sięgnęli po złoto) i jest również dla mnie. Dużo cierpliwości kosztowała mnie ta droga na podium, ale i dużo wsparcia otrzymywałem - przyznał Zniszczoł w rozmowie dla stacji Eurosport.

 

 

 

 

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2024-03-03 18:40:52
Tustela: Brawo Olek, należało Ci się jak nic to miejsce na 4 stopniu podium a nawet wyższe za ostatnie wyniki
2024-03-03 19:17:18
Mach: Olku nasze gratulacje!!! Ale ja nie o tym. Ja odnośnie wcześniejszego artykułu sponsorowanego pt. " Wiceminister na zaproszenie Janusza Wapiennika."- w drugim poście z trzech skasowanych napisałem. Rozumiem ,Panie Januszu ,że kampania wyborcza i trzeba się jakoś promować. Coś mi jednak ten tekst myszką trąci. Od kiedy to kandydat na radnego spotyka się oficjalnie z wiceministrem i rozmawia z nim na temat infrastruktury drogowej itd w cieszyńskim powiecie bez udziału starosty? Protokół dyplomatyczny wymaga by oficjel zapraszał oficjela- czyli Starosta Powiatu Cieszyńskiego może zaprosić przedstawiciela rządu wiceministra infrastruktury ,ale żeby to czynił kandydat na radnego? Rozbawił mnie Pan. A jakąż to siłę sprawczą - w sensie dostępu do budżetu ma kandydat na radnego, żeby tak sobie ustalać spotkanie robocze z wiceministrem infrastruktury? Można zrobić sobie focię z kolegą z partii, ale wiceminister to już przedstawiciel rządu i ten spotykać się może służbowo jedynie z przedstawicielem rządu na powiat i uczestniczyć w roboczych spotkaniach organizowanych przez Związek Gmin Śląskich i Powiatów na zaproszenie gospodarza spotkania, którym Pan nie mógł być. Po za tym jest pan członkiem od samego początku Platformy Obywatelskiej czy Lewicy- ktoś z nas się pogubił- może ja?
2024-03-03 21:58:58
mario172: Mach potwierdzam.. I jeszcze brak możliwości komentarzy.. Prawdziwa praworządność.. Masakra.. Won UE i chore lewactwo!! Won Tusk i kaczor!! Tracimy tożsamość, jesteśmy niewolnikami świata a ludzie się cieszą.. Masakra..
2024-03-03 22:08:13
Mach: mario172, nie przesadzaj. Pan Janusz Wapiennik też przesadził- wspólna focia to rozumiem, ale robocze spotkanie wiceministra od infrastruktury na prywatne zaproszenie kandydata na radnego- wzbudza śmiech i politowanie. Ciekawy jestem czy wiceminister to potwierdzi ,że spotyka się z osobą prywatną, bez udziału Starosty i dyskutują na roboczo o infrastrukturze. Co na to premier rządu?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: