Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Znasz to miejsce? Wójt Hażlacha ogłasza konkurs.

We wtorkowy poranek (09.07.2019) na profilu prowadzonym w mediach społecznościowych przez Grzegorza Sikorskiego – Wójta Gminy Hażlach, pojawiła się zagadka. Zagadka dotyczy udostępnionego zdjęcia, które zostało wykonane na terenie Gminy Hażlach. Jak udało nam się dowiedzieć, jest to oficjalny konkurs, który będzie odbywał się cyklicznie, a dla zwycięzców przewidziano nagrody.

Może jednak od początku. Dziś (09.07.2019) na profilu Grzegorza Sikorskiego pojawiła się zagadka, skierowana do wszystkich zainteresowanych – nie tylko do mieszkańców gminy. Na zdjęciu widać oświetloną alejkę wśród drzew oraz zabudowania, znajdujące się w oddali. Osoby, które rozpoznają to miejsce, mogą liczyć na nagrody – trzy pierwsze osoby otrzymają torby, kubki, magnesy oraz opaski odblaskowe.

Chociaż pod postem pojawiły się już pierwsze odpowiedzi, nic straconego, gdyż nagrodzone zostaną pierwsze 3 osoby, które podają prawidłową odpowiedź w czwartek (11.07.2019) po godzinie 17:00. Konkurs został przygotowany w ten sposób, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w zabawie, a ci najbardziej zainteresowani, mogą nawet udać się na spacer po terenach gminy, w nadziei na zlokalizowanie miejsca ze zdjęcia.

Konkurs jest dostępny na profilu Grzegorza Sikorskiego w mediach społecznościowych. Akcja ma odbywać się cyklicznie. Co jednak skłoniło Wójta Gminy Hażlach do zapoczątkowania cyklu konkursów? - chodzi o to, aby pokazać, jak miejscowości naszej gminy zmieniły się w ciągu ostatnich lat. Wypiękniały, stały się bardziej przyjazne dla rodzinnego, aktywnego wypoczynku. Po publikacji posta otrzymałem bardzo wiele pozytywnych komentarzy: „świetne zdjęcie, super miejsce, lubię tam spacerować oraz jeździć na rowerze”. Powiem tylko tyle, że to zdjęcie to dobry przykład rewitalizacji przestrzeni publicznej, jaka dokonuje się w naszej gminie – powiedział w rozmowie z portalem ox.pl Grzegorz Sikorski.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-07-10 09:25:35
donekT: Grzegorz Sikorski, w przeciwieństwie do poniektórych swoich kolegów z samorządu, potrafi zadbać o gminę, wykorzystać znajdujące się na terenie gminy atuty, bez konieczności dewastacji okolicznej przyrody w imię interesu spekulacji i bez wywierania presji na poniektórych mieszkańców własnej gminy w kwestii rozporządzania ich własnością przez osoby postronne (zasada humanitaryzmu?)
2019-07-10 09:33:38
donekT: oxportal Zdaje się, iż hołubiony przez Ciebie spekulant, wczoraj (9 lipca) również publicznie odniósł się zaistniałej sytuacji, w której odrobina cienia padła na jego egoistyczny interesik, sprzedawany jako rzekome dobro wspólne. A ile błędów merytorycznych znajduje się w jego wypowiedzi... np. dowiedzieć się można, iż istnieje coś takiego jak samorząd krajowy... Zatem Spekulant wprowadził w Polsce kolejny rodzaj samorządu? Tak się zastanawiam, czy na łamach tego portalu zostanie opublikowana jego wypowiedź, w końcu dziennikarska rzetelność zobowiązuje.
2019-07-11 07:37:06
Kończanwielki: Pytanie: Kto jest organizatorem tego konkursu, Gmina, Wójt czy Pan Grzegorz prywatnie? Jeśli to oficjalne działanie Gminy, Wójta to czy nie powinno się to odbywać za pomocą strony internetowej Gminy ? (już o Regulaminie konkursu nie wspomnę).
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: