Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Znamy zwycięzcę konkursu!

Zakończyliśmy nasz konkurs muzyczny. Już wiemy, kto wygrał podwójne zaproszenie na koncert zespołu "Redakcja" w Czeskim Cieszynie.

Podwójna wejściówka na koncert 'Redakcji" w Czeskim Cieszynie w Cafe&Club Dziupla trafi do osoby, która kryje się za nickiem „rudi”. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a zwycięzcy gratulujemy!

Prosimy zwycięzcę o przesłanie swoich danych kontaktowych na adres redakcji: redakcja@ox.pl (imię i nazwisko, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego).  Uwaga bardzo ważne - przesłane dane upoważniające do odbioru wygranej muszą pochodzić z maila, na który zarejestrowane jest konto na ox.pl .
 Redakcję założył gitarzysta i tekściarz Darek Dusza, legendarna postać polskiej muzyki punkowej i niezależnej. Artysta znany m.in. z takich formacji jak Śmierć Kliniczna, Absurd czy DiM, od lat współpracuje również z Irkiem Dudkiem. Jest autorem takich piosenek Shakin` Dudi jak "Au sza la la la" czy "Och, Ziuta", pisał również teksty dla zespołu Dżem ("Malowany ptak", "Zapal świeczkę"). Do grania w Redakcji Darek zaprosił wokalistę Adama Antosiewicza (ex- El Seccatore, Trzy Kluski Śląskie). Do zespołu dołączył Bartek Stuchlik (gra na kontrabasie w Shakin` Dudi) , Łukasz Walczak ( znany z wielu, głównie jazzowych składów). W lecie 2010 zespół zarejestrował 19 premierowych piosenek, z których najciekawsze trafiły na debiutancki album. Wydawcą płyty jest znana, niezależna firma Jimmy Jazz Records (wydawca m.in. Komet i Analogsów).

Muzyka Redakcji to żywiołowa mieszanka punk rocka, rock`n`rolla i garażowych brzmień z lat sześćdziesiątych. Muzycy nie boją się momentami sięgać też po elementy reggae czy nawet klasycznego rocka. A teksty Darka,jak zwykle celnie opisują naszą, czasem smutną rzeczywistość. W lecie 2011r. zespół ma w planach występy na kilku znanych festiwalach.

Koncert "Redakcja" 12.03.2011
Czeski Cieszyn, Cafe&Club Dziupla, godz. 19:00 .
 ul.  
Střelniční 28  , wstęp 70 KC, 10 zł

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: