Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zmiany w składzie

Polscy skoczkowie wystąpią w odmiennym składzie podczas najbliższych konkursów Letniego Pucharu Kontynentalnego w Rasnovie. W gronie sześciu biało-czerwonych nie zabrakło zawodników z naszego regionu - Tomasza Pilcha oraz Kacpra Juroszka.

Aleksander Zniszczoł, Paweł Wąsek czy też Klemens Murańka. Ci skoczkowie kojarzą się ze zmaganiami w Letnim Pucharze Kontynentalnym, ale tym razem zabraknie ich w Rumunii, gdyż mają za sobą długa podróż do Japonii, a teraz odpoczną nieco od skoków. - Trener Maciej Maciusiak oraz reprezentanci Kadry Narodowej B - Andrzej Stękała, Paweł Wąsek, Klemens Murańka i Aleksander Zniszczoł udadzą się na zasłużony, wakacyjny urlop - czytamy w oficjalnym komunikacie Polskiego Związku Narciarskiego.

Kto w takim razie wystąpi w Rumunii? I pod czyją opieką będą polscy skoczkowie? Miejsce Maciusiaka zastąpi Wojciech Topór, który trenuje młodzieżowców. W Rasnovie zobaczymy sześciu polskich skoczków. W składzie znalazł się w niej przedstawiciel kadry A - Stefan Hula. Spośród podopiecznych Maciusiaka wystąpią Tomasz Pilch i Kacper Juroszek, a szansę otrzymają także młodzieżowcy - Mateusz Gruszka, Jan Habdas oraz Adam Niżnik. Dodajmy, że ostatnia trójka rywalizowała na skoczni w Rasnovie w miniony weekend, w ramach FIS Cup, i Niżnikowi dwukrotnie udało się stanąć na podium.

Zmagania w Rasnovie odbędą się w najbliższy weekend, na normalnej skoczni (HS-97).

AP

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: