Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zmiana lokalizacji nadajnika?

Przedstawiciele firmy P4 Sp. z o.o. zadeklarowali, że w najbliższym czasie nie rozpoczną planowanej inwestycji stawiania masztu z nadajnikiem sieci komórkowej Play. Trwają rozmowy o innej lokalizacji a także rozpoczęto inne działania – poinformował UM w Cieszynie

Do tej pory odbyły się dwa spotkania z przedstawicielami firmy - Właściciel sieci komórkowej Play jest zainteresowany instalacją dodatkowych anten na kominie nieruchomości należącej do Energetyki Cieszyńskiej Sp. z o.o. w ramach współpracy między firmami trwającej od 2009 r. Plany firmy P4 Sp. z o.o uzyskały akceptację, jest wola aneksowania obowiązującej umowy - wyjaśnia Przemysław Major, II Zastępca Burmistrza Miasta Cieszyna.

Cały czas trwają rozmowy z władzami miasta. - Przedstawiciele firmy P4 Sp. z o.o. ponoszą koszty związane z dzierżawą terenu pod maszt z nadajnikiem. W ostatnim spotkaniu uczestniczyła także burmistrzyni Czeskiego Cieszyna, Gabriela Hřebačková. Szukamy innej lokalizacji mając na uwadze potrzebę wzmocnienia sygnału komórkowego w Cieszynie, mamy jednocześnie deklarację, że kontrowersyjna inwestycja w najbliższym czasie nie zostanie rozpoczęta - dodaje Gabriela Staszkiewicz, burmistrzyni Cieszyna.

(red./ mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: